86275

Bauskas Mūzikas un mākslas skolā izsniedz pirmo beigšanas apliecību
29.05.2018


Bauskas Mūzikas un mākslas skolā izsniedz pirmo beigšanas apliecību

Novada izglītības iestādēs sācies izlaidumu laiks. Zīmīgi, ka pirmais izlaidums ir skolai, kas šajā mācību gadā mainījusi ne tikai vizuālo tēlu, bet arī juridisko statusu – Bauskas Mūzikas un mākslas skolai. 

Piektdienas pēcpusdienā Mūzikas skolā  ziediem un skaistiem klavieru taustiņu noskaņās veidotiem dekoriem rotātā zālē pulcējās absolventi, pedagogi un beidzēju vecāki un tuvinieki. Apliecības par profesionālās ievirzes izglītību mūzikā saņēma piecpadsmit apdāvināti, drosmīgi, centīgi, mērķtiecīgi  un veiksmīgi jaunieši. Pasākumu vadīja skolas direktore Anita Velmunska. Viņa katram absolventam bija izveidojusi savdabīgu „rekordu pasi”, uzsverot katra jaunieša vienreizīgumu, talantu (gan mūzikā, gan citās jomās!). Apliecības saņēma pianisti Kristiāna Buikauska, Amanda Kalniņa, Signe Razalinska, Anastasija Strautniece, Ieva Vaivare, kora klasē - Klēra Maldute, flautistes Evelīna Ģeidāne, Katrīna Kazlauska, Megija Krista Miļūne,  Patrīcija Rācenāja, klarnetists Linards Naumanis,  saksofoniste Lizete Zaļkalne, akordeoniste Monta Ozola un Krišjānis Markevičs (sitaminstrumentu klase). Katru no šiem absolventu vārdiem daudzkārt esam lasījuši Mūzikas skolas sniegto koncertu programmiņās, viņi spodrinājuši ne tikai savas muzikālās prasmes, bet arī savas skolas labo vārdu, par ko viņiem liels paldies.   

Savukārt sestdien Bauskas Mūzikas un mākslas skolas ēkā Dārza ielā Mākslas nodaļas absolventus izlaiduma laikā nepameta neliels satraukums. Pirms apliecības saņemšanas par profesionālās ievirzes izglītību mākslas jomā viņiem vēl bija jāprezentē savs diplomdarbs un jāuzklausa pedagogu viedokļi par savu veikumu. Laine Druviņa, Elīza Ripa, Baiba Līna Kirilko, Nikola Kalniņa, Anna Seržāne, Diāna Ratiņika un Angelīna Ļisicka lieliski tika galā ar šo grūto uzdevumu.  Viņu diplomdarbu izveidi  pārraudzīja pedagogi Olita Dzelzkalēja, Iveta Līdere, Valdis Žeikars un Laima Grigone. Katrs audzēknis kopā ar skolas beigšanas apliecību saņēma skaistu fotogrāfiju ar savu diplomdarbu un sava darba vadītāja – skolotāja vēlējumu. 

Ar muzikāliem  priekšnesumu Mākslas skolas absolventus sveica Mūzikas nodaļas audzēknes Līga Vaivare un Ance Ūdre.

„Panākumi rodas pamatīgā darbā, kam pievienots  gribasspēks, mērķtiecība un liela uzņēmība. Lai turpmāk jūs ne tikai priecātos par panākumiem, bet izdzīvotu un piedzīvotu pozitīvas emocijas, lai  paša un citu radošais veikums  radītu prieku un gandarījumu.”

Lai šie skolas direktores vārdi ir veiksmes atslēga Bauskas Mūzikas un mākslas skolas 1. izlaidumam!

 

Inga Briede

 

Ielādēju... 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Septembris 2019 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30