Mūsu skolas absolventi

2016. gads
Kristīne Ārmane, Paula Kristiāna Daugule, Elza Elizabete Drengere, Edvards Dubenlāže, Laura Eze, Reds Freibergs, Aleksandra Galane, Ilze Elizabete Griķe, Evelīna Jankūne, Santa Koroļkova, Alise Lapsa, Seranta Kristiāna Rutkovska, Beāte Siliņa, Ksenija Megija Spale, Beāte Marta Untāle, Marta Viktorija Žilinska

2015. gads
Diāna Birģele, Marika Čehoviča, Zane Gita GraseLaura Ose Grīnhofa, Elīna Ivanovska, Sintija Krafta, Norberts Memmēns, Ērika Sudarkina, Diāna Šulce

2014. gads
Alise Aglinska, Ina Andrijenko, Renāte Liene Aņūna,  Amanda Berlinska, Roberta Dadžāne, Adriāna Frišmane, Ritvars Indriksons, Ina Jajus, Inga Jajus, Kristians Kuzmins, Līva Luīze Levko, Elizabete Marta Mašēna, Viktorija Švabe, Krišjānis Zālītis, Laura Zeleneviča.

2013. gads
Beāte Baļuka, Lelde Jegorova, Signe Lapiņa, Eva Linde, Amanda Saulīte, Elza Sējēja,  Marta Svalbone, Inese Tarvida, Arta Tukmane, Monta Zaumane.

2012. gads
Kristiāns Freibergs, Andrija Judina, Sindija Medne, Diāna Ramane, Laura Raucka,  Renāte Zelma Ripa, Anna Līza Ušerovska.

2011. gads
Sanda Būmeistare, Santa Dombrovska, Krista Dzelzkalēja, Arta Fridrihsone, Diāna Freimane, Una Foigta, Matīss Gaiķis, Linda Ivļeva, Zaiga Kluine, Anna Marija Knoka, Armands Puķītis, Laura Rasa Rotberga, Zane Tione.

2010. gads
Gundars Braže, Niks Edušs, Elīna Gaugere, Sintija Grosa, Monta Kalniņa, Laura Leja,  Modris Helvijs Meijers, Zane Sporāne, Sanita Valtere, Sandra Vitkovska, Gunita Zelmene.

2009. gads
Lāsma Ansone, Sintija Auziņa, Anitra Bebre, Vikija Bergmane, Annija Bērziņa, Laura Birģele, Aleksandra Korčevaja, Kaspars Mākulēns, Sabīne Neilande, Žaklīna Rīna, Roberts Strazdiņš, Anete Šķirmante, Māris Šmits, Sabīne Urlovska, Kristaps Vaivars, Katrīna Zanda Zeibote, Edgars Zelmenis.

2008. gads
Signija Augunaite, Krista Belševica, Diāna Dobele, Gunta Dručka, Emīls Dzelzkalējs,  Krista Gelbe, Filips Iļjins, Elīna Jurča, Laura Juškevica, Asnate Kaupe, Ginta Laupa,  Matīss Mākulēns, Veronika Putinceva, Ance Šulte, Artis Zelmenis, Sandija Zīle, Maija Žiga.

2007. gads
Zane Andrišūna, Monta Buša, Ģirts Dubinskis, Alise Kalniņa, Marta Liepa, Kitija Ose,  Linda Pansova, Signe Pukova, Agnija Ruhocka, Laura Saltupe, Liene Saltupe, Laima Skrūdere, Sanita Smaļķe, Krista Sondore, Miks Strazdiņš, Elizabete Svareniece, Līga Vaitaite, Dace Vīgupa.

2006. gads
Jana Abkadirova, Aija Ābeltiņa, Ilona Ābola, Inguss Blaudums, Anda Butka, Toms Butka, Līva Cielava, Zane Dručka, Roneta Māra Egle, Elīna Gruncka, Zanda Ivļeva, Ilze Jēkabsone, Madara Kirilko, Rūta Krolle, Līga Lapinska, Laura Luņeva, Signe Māsāne, Santa Narbota,Andris Paužolis, Laura Potaša, Krista Pumpure, Ilze Pundure, Ojārs Saulītis, Elīna Vinogradova, Agnese Zvejniece.

2005. gads
Jānis Bauvars, Ingus Borkovskis, Rūta Borkovska, Nils Brikers, Madara Daukste, Evisa Dzerkale, Laima Grigone, Maija Lauriņa, Krista Lielauza, Agita Liepiņa, Kitija Morozova, Zane Nagņibeda, Madara Priede, Zane Priede, Monta Rone, Elva Rumbauska, Egija Samsone, Laura Savko, Andija Telnere, Kristīne Urbiņa, Arnis Vaivars, Annija Voiteka, Andra Zēberga.

2004. gads
Kristaps Ābelnieks, Aldis Borints, Zane Cera, Kristīne Dzene, Jānis Indriķis, Anna Jančone, Linda Jansone, Dita Kāposta, Dāvis Kāposts, Baiba Litiņa, Signija Mackeviča, Linda Māldere, Matīss Saulītis, Suzanna Smolija, Madara Turka, Vineta Urbāne, Gerda Vaisūne.

2003. gads
Līga Ansone, Kristīne Ābeltiņa, Ilga Borinta, Jūlija Bosko, Edgars Bruģis, Iveta Bružeka,  Kaspars Butevics, Nauris Cinovics, Anete Čepule, Irina Dmitrijeva, Kristaps Dzīvītis,  Diāna Eglīte, Elīna Genīte, Lāsma Grigone, Artūrs Irmanis, Madara Janočko, Kristīne Kazāka, Mārtiņš Kints, Lelde Kravale, Ingus Ostrovskis, Ketija Purena, Linda Reistere, Renāte Rūse, Laura Stūris, Jānis Urbiņš, Zane Zlemeša.

2002. gads
Diāna Bajāre, Elīna Balde, Santa Belte, Sandra Gaiķe, Ilze Graudiņa, Mārtiņš Irmanis,  Kintija Kāle, Laima Nitiša, Džeina Orlova, Jānis Pavlovičs, Maija Skane, Inese Zviedre.

2001. gads
Elvijs Bauris, Jānis Celmiņš, Liene Dāboliņa, Maija Galeniece, Evita Kukute, Diāna Lapsenkova, Zane Liepa, Agris Līdaks, Kristīne Majore, Ilze Miziša, Ieva Piebalga, Jānis Prēdājs, Madara Purviņa, Viesturs Smildziņš, Irina Špakova, Inese Ūpe.

2000. gads
Edīte Barkovska, Ilze Bedānova, Elīna Griķe, Elīna Kalniņa, Ludmila Krugļika, Elīna Ļotova, Inga Petkeviča, Anna Skane.

1999. gads
Vitālijs Budo, Evita Gause, Aiva Graudiņa, Reinis Hofmanis, Atis Jākobsons, Kate Krolle, Gita Krūmiņa, Katrīna Kuzma, Gatis Orlickis, Didzis Počs, Guna Saulīte, Arvīds Saulītis, Simona Štāle, Gatis Šulcs, Džeina Tārs, Laura Zaiceva, Diāna Zara, Ieva Zeltiņa, Gatis Zotovs.

1998. gads
Aija Bite, Anda Bišmane, Jekaterina Jefimova, Elīna Kuzņecova, Jānis Kārkliņš, Dace Rumpe, Sindija Vanaga, Agnese Voika, Ilze Dābola.

1997. gads
Marta Bergmane, Juris Circenis, Muntis Grūbe, Māra Grīnfelde, Ervins Grīnfelds, Artis Riders, Elīna Pukinska, Normunds Rumba, Liene Skinderska, Jeļena Šlagane.

1996. gads
Didzis Apšāns,  Nameda Bele,  Ieva Bruģe,  Māra Gustiņa,  Linda Klimoviča, Krišjānis Krūmiņš, Katrīna Liepa, Agnese Mačerauska, Raitis Millers, Arvils Pekuless, Andris Rūtenbergs, Sergejs Semešins, Agnese Smilškalne, Laura Staņķe, Edgars Stepanovičs, Aiga Šeniņa,   Jānis Tijons, Lauris Tijons, Evita Trapočka,  Gita Vēze, Mārtiņš Vilciņš, Aivars Voldeks, Aleksejs Žeglovs.

1995. gads
Kristīne Kalēja, Inga Kreitenberga.

1994. gads
Margarita Balde, Liene Brežinska, Inese Krūmiņa, Gundega Liepa, Ilze Mēkone, Agnese Mētele, Ilze Paklone, Maija Pakule, Kristīne Palde, Imants Skultāns, Dagnija Stuķēna, Laura Ušča, Liene Vitena.

1993. gads
Mareks Hofmanis, Laura Ikerte, Māris Ikerts, Didzis Jaundzems, Madara Liepa, Pēteris Līdaks, Arturs Nikolajevs, Oļegs Petuhovs, Vita Purviņa,Esmeralda Purvišķe, Egija Savicka, Māris Skanis, Gerda Vaičekone, Ivars Zaicevs, Zane Zibola.

<< Decembris 2017 >>